• Home
    • Books
    • DIY
    • Events
    • Fashion
    • Food
    • Interior
    • Shops
    • Toys
    • Travel
    • WIN
  • Gratis printables
  • About
    • Disclaimer
  • Collab
    • Gast bloggers gezocht
    • Partners
    • Mediakit
  • Contact
  • Shop
    • Printables

Coolest Kid On The Blog

  • #5044 (geen titel)
  • About
  • Afrekenen
  • Blogs
  • Cadeau-ideeën voor kids (per leeftijdsjaar)
  • Contact
  • Disclaimer
  • FREE worksheets + printables for TODDLERS downloads
  • Gast bloggers gezocht
  • Gratis Printables
  • Gratis printables
  • GRATIS werkboekjes voor kleuters DOWNLOADEN
  • Home
  • Mediakit
  • Mijn account
  • Partners
  • Privacybeleid
  • Reviews
  • Samenwerken/Collab
  • Shop
  • Shop the Shop
  • Winkelmand
  • Zoek je gratis werkboekjes?

Rock Pillows, kei gave kussens!

maart 28, 2017 in DIY, Interior, News
rockpillows

Ben jij nog op zoek naar dé ultieme chillplek voor je kids (of nog beter, voor jezelf?!) Wij kwamen deze kei gave kussens tegen en konden ze je niet onthouden! De RockPillows lijken verschrikkelijk oncomfortabel maar eigenlijk zijn ze een heerlijk toevluchtsoord voor vermoeide kiddo’s.

Rock Pillows zijn steengoed!

De zachte kussens die keihard lijken te zijn zijn er in heel veel verschillende maten. Van ontzettend groot tot net groot genoeg om je voeten op te leggen. Dus mixen en matchen met verschillende maten en kleuren geeft een vrolijk pallet, en je hebt genoeg ruimte om echt te liggen op de stenen.

Voor kinderen heel leuk om lekker een boekje te lezen, of een fort mee te bouwen. Want met een heleboel keien kun je een muur maken, of een prachtige toren, om die vervolgens weer met een rotgang naar beneden te laten vallen. Maar niemand hoeft bang te zijn voor gewonden, want zulke zachte stenen kunnen niet eens pijn doen.

 

Maar voor de interieur liefhebbers onder ons zijn deze Rock Pillows een top oplossing. Want ze passen echt letterlijk in élk interieur. En hoe grappig is het als je kind met een mega steen aan komt lopen, terwijl dat eigenlijk helemaal niet kan. Of wanneer ze vol op de stenen springen. Je ziet al helemaal voor je hoe andere hun hart vast houden omdat ze niet weten dat het kussens zijn 😉 1 april!

En na een lange dag spelen, bouwen en knuffelen met stenen is het natuurlijk de hoogste tijd om lekker uit te rusten tussen de keien. En met de mega grote Rock Pillows kan dat prima. De originele Rock Pillows zijn wel wat aan de prijzige kant, helemaal als je er zoveel wilt, als op het onderstaande plaatje. Maar…. Er bestaat natuurlijk altijd nog een goedkopere oplossing. En als je een beetje creatief bent kun je zelf prima zo’n mega kei gave Rock Pillow zelf maken.

Previous Frisse en lichte kleding in de nOeser SS’17 collectie
Next Kidsproof toetje voor op de Paastafel

Related posts

Hippe accessoires voor de werkende mama

Monochrome tweeling kamertje – look inside

How To Throw An Amazing Girly Party

Primary Sidebar

Gratis Printables

puppy party honden feestje

Shop onze printables

  • zeemeermin feestje printables Zeemeermin Feestje - een spetterend thema kinderfeestje voor thuis Voorgestelde prijs: €7,95
  • Puppy Pawty - Adopteer een Puppy kinderfeestje voor thuis Puppy Pawty - Adopteer een Puppy kinderfeestje voor thuis Voorgestelde prijs: €7,95
  • Prayer Board Kit Prayer Board Kit Voorgestelde prijs: €7,00
  • Educatieve Christelijke Posters voor kinderen Educatieve Christelijke Posters voor kinderen Voorgestelde prijs: €3,00
  • Clean Cleaning Guide natuurlijk schoonmaken Clean Cleaning Guide - natuurlijk schoonmaken de eenvoudige manier Voorgestelde prijs: €5,00

Gift Guides

Bouw & Constructie speelgoed

 

100 cadeau ideeën voor een 2 jarige

 

100 cadeau ideeën voor een 3 jarige

Gelukkig kunnen we nog online shoppen

Kerst 2020Kerst 2020

Zoek je iets?

Ons favoriete speelgoed!

Bewegend spelen

Magnetisch bouwen & ontdekken

Copyright © 2025 Coolest Kid On The Blog · Theme by Coding Bananas